Zbliża się ten wielki dzień, który odmieni wasze życie. Dzień pełen radości, wzruszeń i refleksji. Stajecie się rodziną. Dla was pędzlem światła namaluję wasze najpiękniejsze chwile. W niebanalny sposób uchwycę to co dla was najpiękniejsze, tworząc niepowtarzalną pamiątkę waszej miłości. W mojej ofercie nie znajdą państwo różnych pakietów. Jesteście wyjątkowi i każdą ofertę przygotowuję indywidualnie względem waszych potrzeb, tak aby w pełni sprostać waszym wymaganiom.

Reportaż Ślubny obejmuje:
- Przygotowania
- Ceremonię zaślubin
- Wesele do oczepin włącznie
- Plener bądź studio w dniu ślubu lub terminie późniejszym

      Zgromadzony materiał zostanie uwieczniony na wysokiej jakości wydruku cyfrowym, 
który w połączeniu z najwyższej jakości papierem da niesamowity efekt, przewyższający znacznie odbitkę cyfrową uzyskiwaną przez standardowe foto-laby. Tak przygotowane zdjęcia, zostaną Państwu oddane w ekskluzywnym ręcznie robionym albumie, który to Państwo mogą sami skonfigurować, na podstawie wzorników. Kolor, poszycie, przeszycia, tłoczenie oraz wiele innych parametrów zostanie oddanych do Państwa dyspozycji. Wersja elektroniczna z wszystkimi retuszowanymi zdjęciami zostanie oddana na pen drive w pudełku zgodnym z okładką albumu. 

      Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu bliższego zapoznania się z ofertą. Z chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania. Zapraszam również do Galerii zdjęć gdzie znajdą Państwo moje portfolio.
      Serdecznie Państwa Zapraszam.